MEGA VEĽKÁ ČOKOLÁDA!

Exkluzívna, jeden meter dlhá, kvalitná belgická čokoláda!

Pravá chuť čokolády!

HORKÁ ČOKOLÁDA

Potešenie plné chuti s 55% obsahom kakaa

Zloženie: cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma. Môže obsahovať mlieko.

Kvalitná belgická čokoláda 500g.
Cena za 1 ks 19,90 eur plus poštovné.

Uveďte, prosím, požadované množstvo, ohľadom možností dodania vás budeme kontaktovať.

  VEĽKOOBCHODNÝ ODBER:
  Nad 50 ks množstevná zľava.
  S možnosťou umiestnenia firemného loga.

   Vedeli ste, …

   …že dejiny 1 Meter Chocolate siahajú až do 19. storočia?

   Príbeh jednometrovej čokolády sa začína v roku 1877, keď medzi Ruskom a Osmanskou ríšou vypukla vojna, čo neskôr viedlo k oslobodeniu Bulharska. Prvé dobyté mesto ruskou armádou bolo bulharské mesto Svištov. Ruský cár Alexander II. a veliteľ armády – veľkoknieža Nikolaj Nikolajevič, vytvorili svoje hlavné veliteľstvo v blízkosti mesta a odtiaľ viedli všetky bitky. Okrem vojenských akcií zahrňoval každodenný život v cárskom sídle tradičné kráľovské hostiny a súčasťou jedálneho lístka šľachticov muselo byť šampanské a … čokoláda.


   Obchodníci Svištova , ktorí boli známi svojím obchodným duchom, rýchlo uspokojili daný dopyt a začali vyrábať čokoládu. A kvôli neustálym potrebám cárskej družiny liali čokoládu do veľkých, jeden meter dlhých foriem. Tak sa začala tradícia 1 METER CHOCOLATE ™. Rovnaká veľkosť čokoládového pokušenia pre každého sa dnes vyrába tradičným spôsobom len v Hoteli Pallatium Manastira, Svištov, Bulharsko.